RİSKLİ BÖLGELERE

GÜVENLİ ERİŞİM

TANITIM FİLMİ

Tanıtım filmimizi izlemek için lütfen tıklayınız.

ARAÇLARIMIZ

Araçlarımızı incelemek için lütfen tıklayınız.

YAPTIĞIMIZ İŞLER

Yaptığımız işleri incelemek için lütfen tıklayınız.

HİZMET NOKTALARI


Çoğu ülke nüfusundan daha büyük olan İzmir, her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Elbette ki bu büyüme başta inşaat olmak üzere hemen her sektörden farklı ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Demirler Vinç olarak bu ihtiyaçlardan en zor ve kritik olanlardan birisine çözüm sunuyoruz. Yani kiralık vinç ihtiyacınızı başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye genelinde çözüyoruz.

TEKLİF İSTE

NEDEN DEMİRLER VİNÇ

  • Profesyonel Ekip

    Tüm Demirler Vinç filosundaki operatörler alanlarında uzun yıllar çalışmış kişilerden oluşur. Ekiplerimiz sizin ve kendilerinin güvenliği için her zaman destek ve eğitim alırlar.

  • İş Güvenliği

    Ekiplerimiz iş güvenliği hakkında düzenli olarak eğitim alırlar. Böylece hem sizin hem de kendilerinin güvenliğini en üst seviyede korurlar.

  • Hesaplı Hizmet

    Size tam da ihtiyacınız olan araç gönderilir. Böylece ne zaman kaybı yaşarsınız ne de işiniz için fazla para ödersiniz.

Kiralık Vinç İhtiyacınız mı var?

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım. Ya Da Doğrudan İhtiyaç Duyduğunuz Hizmeti Bize Yazın.
İLETİŞİME GEÇ

Sepetli Kiralık Vinç

Binanızın dış cephesi için bir işiniz mi var? Ya da bir yere bir şeyler mi asmak gerekiyor. Dış cephe ya da her ne ihtiyacınız olursa olsun 55 metreye kadar kiralık sepetli vinç ya da platform hizmeti sunuyoruz.

Katlanır Bomlu Hiyap Vinç

İster yoldan çekilmesi gereken ağır vasıta olsun, isterse fabrikaya indirilmek istenen hassas bir makine olsun. 250 tona kadar kiralık katlanır bomlu hiyap vinç ya da diğer adıyla teleskobik vinç ihtiyaçlarınızı çözüyoruz.

Mobil Vinç

Kiralık Mobil Vinç ihtiyaçlarınız için uygun ve hesaplı çözümlerimizi öğrenmek isterseniz bize mesaj yazın ya da bizimle iletişime geçin.