Demirler Vinç, izmir kiralık vinç

MENÜ

Demirler Vinç 
Demirler Vinç 
Demirler Vinç 
Demirler Vinç 
Demirler Vinç 
Demirler Vinç 
Demirler Vinç 
Demirler Vinç 
Demirler Vinç 
Demirler Vinç 

Demirler Vinç olarak biz; Sürekli değişim ve sürekli gelişim diyoruz. Bunun için de sürekli çaba ve etkinlik içinde olmayı tercih ediyoruz. İlkemiz öğrenmede sınırsızlıktır. Hizmetlerimiz için modern teknolojileri uygulayarak çağdaş hizmet seviyesini hedefliyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizin kalitesi kurum içi iletişimin kalitesine bağlıdır. Bizler bir dostluk ortamı kurduk ve tüm iş ilişkilerimizde bu ortamı korumaya dikkat ediyoruz. Takım ruhu tüm uygulamalarımıza temel oluşturmaktadır. Hedeflerimiz, amaçlarımız doğrultusunda yürüdüğümüz yolda müşterimiz bizim için en önemli paydaşımızdır. Müşterilerimizin sadakatinin sürekli kılınması tüm çalışanların temel ve ilk hedefidir. Hizmette hız ve güvenilirlik bu hedefi yerine getirmede en önemli aracımızdır. Verdiğimiz hizmette müşterimizin sorunsuz ve güven içinde olması için her türlü önlem ve geliştirme faaliyetlerini yürütmekteyiz. Her zaman için kurum önceliklerimizi müşterimiz belirler. Tedarikçilerimiz ekibimizin birer üyesidir, hizmet kalitemiz için de degerlendirilmektedir.

 

VİZYON
Demirler Vinç Kiralama nın vizyonu sektöründe farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamaktır.
 
MİSYON
Küreselleşen Vinç kiralama pazarında gelişen, büyüyen portföyünü ve artan iş temposunu şirketimiz, ekibimiz ve tecrübeleriyle vinç kirlama hizmetinde ihtiyaçları doğru karşılayarak memnuniyeti esas alan bir hizmetleri kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmektedir.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin Vinç ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek şekilde isteklerini anlamak ve zamanında doğru bir şekilde karşılamak.
 
HIZ
Rekabet koşullarının getirdiği acil iş temposunun ihtiyacına uygun, hızlı tatminkar vinç kiralama çözümleri bulmak.
 
ÜCRETSİZ KEŞİF DESTEĞİ
Vinçli çalışma öncesi çalışma yerinde hangi makinanın kullanılacağının belirlenmesi için ücretsiz keşif desteği veriyoruz.
 
OPERATÖRLER VE TEKNİK EKİP
Tüm çalışanlarımızın teknik ve sosyal becerilerini geliştirmek için gerekli eğitimlerini sağladığımız ekibimizin Hızlı Çözümler sunarak maliyet kayıplarının önüne geçen, sektörel deneyime ve uluslararası bakış açısına sahip vinç kiralama alanında uzman kadromuz, müşterilerimizin vinç ihtiyaçlarına yanıt vererek süreci hızlı bir şekilde yönetmekte olduğundan size işlerinizde zaman kazandırır ve en iyi hizmet kalitesini sunar.
 
OPERATÖR EĞİTİMİ
Operatör hatalarından meydana gelen kazaları en aza indirebilmek amacıyla firmamızda görev yapan operatörlerimiz TÜRKAK onaylı firmalar tarafından verilen eğitimlere katılarak “hidrolik platform kullanıcı belgesi” ne sahiptir. Bunun yanı sıra Vinç İşletmecileri Derneğinin mühendisleri tarafından operatörlerimize İŞ GÜVENLİĞİ eğitimleri periyodik olarak verilmektedir.